צוות רפאל הפקת אירועים

 

ליאור נולד בחולון להורים דתיים מסורתיים. עוד מגיל קטן מאוד בלט בכישרונו המיוחד לשמח אנשים בכל הזדמנות שרק היתה לו. ליאור למד והתחנך בבית הספר על שם זבולון המר שבבת ים, שם שר בטקסים והופעות של בית הספר. לעיתים אף היה נשלח לייצג את בית ספר בטקסים חיצוניים, עד שזכה לכינוי בקרב המורים - התלמיד המזמר.

 

במקביל, לאחר זיהוי של הכישרון ע"י האנשים שסביבו, הלך ללמוד חזנות, שירה ואף היה קורא בתורה בבית הכנסת "אהבה ואחווה" בעיר חולון.

בתקופת בגרותו הדריך ליאור בתנועת הנוער בני עקיבא בבת ים כשלוש שנים, שם קנה כושר מנהיגותי שמלווה אותו עד היום ואף למד להתחבב על ילדים ולהוות בעבורם דוגמא אישית.

 

בהגיעו לגיל 18 החל ללמוד במכללת אורות יעקוב שברחובות שם שילב לימוד על מסורת ישראל ולימוד נרחב על ארץ ישראל עם תואר ראשון בחינוך. תוך כדי לימודיו חנך ליאור ילדים עם בעיות קשב וריכוז ואף סייע להם בפרויקט "פרח".

לאחר סיום לימודיו התגייס ליאור לצבא הגנה לישראל שם שירת בחטיבת גבעתי, גם שם בלט בתכונות הנהגתו ואהבתו לארץ ישראל, ואף זכה להערכה רבה ממפקדיו בשל כך.

ליאור רפאל הפקת אירועים
   

עוד מצעירותו (גיל 17 בלבד!!) עסק ליאור בהפקת אירועי בר מצווה ובת מצווה בכותל ואף שר שימח והרקיד באירועי ערב שונים, כאשר לאורך כל הדרך השליחות שמובילה את ליאור היא לשמח את לקוחותיו במהלך האירוע, תוך לקיחת אחריות מלאה על כל הפרטים הלוגיסטיים והטכניים של יום בר המצווה ובת המצווה מתחילתו ועד סופו.

 

השאירו פרטיכם כאן ונציגנו ישובו אליכם בהקדם