אודות רפאל הפקות אירועים

   רפאל הפקות אירועים
  רפאל הפקות אירועים
  רפאל הפקות אירועים
  רפאל הפקות אירועים
  רפאל הפקות אירועים

רפאל הפקות אירועים הוקמה לפני כ- 6 שנים ופועלת במסירות ונאמנות מול לקוחות רבים במטרה ליצור להם את האירוע שעליו תמיד חלמו.

 

מספר האירועים שאדם זוכה לעשות בחייו מצומצם מאוד. בברית, אם לומר את האמת, לא ממש שמים לב לרך הנולד אלא לאמא היקרה שלו, שם היא נהנית מעיקר תשומת הלב בשאלות כמו: "איך עברה הלידה" וכו'.

 

בחתונה הסיפור חוזר על עצמו במסווה אחר.. שם, לא מתרכזים בחתן אלא בעיקר בכלה ובשאלות כמו: "איזו שמלה יפה", "איך היה בסלון כלות" ועוד... אך ביום בר המצווה וכן ביום בת המיצווש מתרכזים אך ורק בחתן הבר מצווה ובכלת השמחה וכל האירוע מוקדש להם.ביום המיוחד הזה כל שאנחנו רוצים הוא לתת את כל תשומת הלב שלנו לילדים שהפכו בין רגע לנערים בוגרים.

 

זו בדיוק הסיבה שבגללה החלטתי להקים את "רפאל הפקות אירועים".כל אירוע שאני זוכה להפיק נובע מתוך תחושת מחויבות ואחריות אמיתית שהיום הזה חייב להיות היום עליו תמיד חלמתם.בשלב הזה בדיוק הצוות העשיר והמגוון שלי, המתמחה כל אחד בתחומו, נכנס לתמונה. אנחנו באים לאירוע שלכם במטרה אחת  לדאוג שהיום המיוחד שלכם - לא ישכח בחיים! והכי חשוב שאתם תגיעו ליום השמחה שלכם ללא דאגות בכלל, ממש כמו אורחים!.

 

למשימה חשובה ומיוחדת זו גייסתי ובחרתי בקפידה את אנשי הצוות הטובים ביותר שאני מכיר כדי שנוכל להגשים את החלום ביחד - לבנות יום שלם שכולו שמח, תוך שימת לב לכל הפרטים הגדולים עד הקטנים ביותר והחשובים לכם: מארוחת בוקר מפנקת (מתוך מספר ארוחות לבחירה), עד לאנשי צוות ההפקה ובהם מתופפים, שופרות, אוטובוסים חדישים ומאובזרים, צוותי צילום מקצועיים, שיהיו אתכם מתחילת האירוע ועד סופו, אומן, שהוא חזן ופייטן שתפקידו לסחוף את הקהל לפרגון מתמיד לבני המשפחה ובראשם לחתן בר המצווה או לכלת בת המצווה.

 

צוות ההפקה שילווה את המשפחה ידאג לכל הפרטים הקטנים - מסידור ארוחת הבוקר בטרם תגיע המשפחה ועד לסידור מקומות ובתוך רחבת הכותל ועוד...

 

המוטו שלי ושל כל צוות רפאל הפקות אירועים הוא שאומנם האירוע הזה הוא דבר שבשגרה בעבורנו אך ההתייחסות אליו היא כאל האירוע הפרטי שלנו במטרה ליצור שלמות בכל הפרטים קטנים כגדולים, ככה אנחנו יוצרים "ברפאל הפקות אירועים " חוויה אותנטית ומושקעת שמשאירה טעם של עוד...

 

השאירו פרטיכם כאן ונציגנו ישובו אליכם בהקדם